Spring naar inhoud

nieuwsbrief mei 2018

 

 

cane corso club nederland

Seminar en gala!
Wij gaan met onze club rondom de Worlddogshow een speciale bijeenkomst organiseren.
Vrijdag 10 augustus 2018 presenteren wij u 2 speciale en bijzondere seminars. Deze zullen worden verzorgd door Peppino Accrogliano en Marjoleine Roosendaal. Na de seminars zal er een buffet zijn voor alle deelnemers en we sluiten de avond af met een Gala!
De locatie is in Hoofddorp, op zo’n 20 minuten van de RAI. Honden zijn van harte welkom, mits aangelijnd of in een bench.
Nadere informatie hierover volgt nog.
Nieuwsbrief CCCN mei 2018.

Beste leden,

Magazine 2018!!!!
Ten tijde van de Worlddogshow zal er een nieuw magazine uitkomen.
We zijn weer druk bezig met het samenstellen van ons nieuwe magazine. Dat kunnen we niet alleen. Jullie inbreng is heel belangrijk!!!
Het thema zal zijn “Cane Corso in actie” en "Gezondheid".
Wilt u dat uw foto op de COVER komt van ons magazine stuur dan uw foto in. Wat verwachten wij van deze foto:
- Een scherpe foto van één of meerdere Cane Corso’s in actie.
- Foto moet van goede kwaliteit zijn en liefst in een “staand” formaat. Foto’s die gemaakt zijn met een telefoon zijn dus niet geschikt.
- Foto’s, ingestuurd door leden van de club, hebben voorrang in de selectie. Niet leden mogen ook foto’s insturen.
- Foto’s die niet worden uitgekozen voor de cover zullen wij wel bewaren en mogelijk alsnog in het magazine gebruiken.
- De redactie bepaalt welke foto's er gebruikt worden. Inzending geeft geen recht op plaatsing.
- Foto’s mogen worden verzonden naar magazine@canecorsoclub.nl

Misschien wilt u een verhaal over uw hond met ons delen, maar zegt u: “Ik kan niet schrijven”. Iedereen kan schrijven. Bovendien zal de redactie alles wat binnenkomt redigeren en corrigeren, dus samen komen we een heel eind. Misschien wilt u iets schrijven over een bij u geboren nestje pups. Dat kan een leuk verhaal zijn, maar het gaat natuurlijk niet altijd goed. Soms kunnen anderen daar iets van leren. Het verhaal kan ook gaan over een operatie aan de kniebanden bijvoorbeeld. Tenslotte zijn de thema’s van dit magazine “ Gezondheid” en “CC in Actie”. Sommige mensen doen speciale activiteiten met hun hond, ze gaan bijvoorbeeld op bezoek bij bejaarden. Maar het verhaal mag ook gaan over gewone, kleine dingetjes. Nogmaals, het magazine is ván en vóór onze leden!
Op het moment dat u een verslag inlevert mag u de foto’s erbij mee versturen.

Advertenties
Zowel leden, niet- leden als fokkers hebben de mogelijkheid om een advertentie te plaatsen in het magazine. Dit kan een commerciële advertentie zijn van een bedrijf, een hond die ter dekking word aangeboden, een aankomend nest of promotie van uw kennel. U dient zelf de advertentie aan te leveren. Indien u een advertentie wil laten opmaken dan kunt u contact opnemen met info@onzecanecorso.nl.
Kosten advertenties:
- Hele pagina leden 40 euro / niet leden 50 euro
- Halve pagina leden 25 euro / niet leden 30 euro
- Opmaak advertenties Hele pagina 20 euro / Halve pagina 12 euro
Voor commerciële advertenties gelden altijd de tarieven voor niet- leden.
Bij twijfel kunt u contact opnemen met:
Nel Bos nel@canecorsoclub.nl
Joukje van Hasselt joukje@canecorsoclub.nl

Wandelingen.
De werkgroep “wandelingen CCCN” is nog steeds op zoek naar wandellocaties voor in het najaar en de winter.
Denkt u een geschikte locatie te kennen, schrijf het ons.
De locaties dienen aan onderstaande vereisten te voldoen:
- In de buurt van een snel- of provinciale weg. Ongeveer 10 tot 15 minuten rijden van die weg tot de locatie.
- Afstand route 5km.
- Route is geschikt voor een grote groep loslopende honden met begeleiders.
- De route, het terrein is overzichtelijk. Voorkeur gaat uit naar gras , heide , stuifzand, strand.
- Aan de route ligt een eet- en drinkgelegenheid waar een grote groep honden welkom is.
- Er zijn voldoende parkeerplaatsen
U kunt uw suggesties sturen naar: w.timmermans1966@gmail.com

De eerst wandelroute voor het najaar is bekend!
De wandeling vindt plaats op 21 oktober 2018 op de Brunssummerheide. Een mooie locatie met een glooiend landschap dat bestaat uit heide en bos.
De wandeling zal aanvangen om 11 uur (gelieve 10 min eerder aanwezig te zijn).
De locatie is te bereiken via de SCHAAPSKOOI WEG 99 IN HEERLEN.
Vanaf de bebouwde kom draait u de Schaapskooiweg op, dan ligt na ÷200 meter de parkeerplaats rechts iets naar beneden.
Het is de bedoeling dat we achter op de parkeerplaats verzamelen bij het stenen object . Op de loslooproute zijn voldoende open stukken waar de CC’s los kunnen.

Op die plaatsen zijn heuveltjes van waaruit we ze in de gaten kunnen houden. Aangezien het landschap gevarieerd is, is het verstandig om per hond een begeleider te hebben, mede omdat de wandelroute ook loopt langs wat smallere paadjes. Na de wandeling brengen we een bezoek aan het terras van Restaurant Schrieversheide voor een drankje, en eventueel een hapje.

Bericht aan onze fokkers:
We werken nog steeds hard aan onze hernieuwde website.
Een van de zaken waar we aan werken is het aanleggen van een opgeschoonde, meer uitgebreide fokkerslijst. Dit doen we, zodat potentiële pupkopers een betere keuze kunnen maken uit fokkers die ze graag willen bereiken. Ook willen we ze meer- en betere informatie geven over bij de vereniging aangesloten fokkers.
Voor leden die nesten fokken geldt een aantal strikte regels. Wij verzoeken u hiervan zorgvuldig kennis te nemen.
Heeft u zich al laten inschrijven op onze website?

Raduno 2018.
Onze eerstvolgende Raduno zal zijn op zaterdag 2 juni 2018
Aanvang 10.00 uur
Tevens is er aansluitend een barbecue.
Adres: Manege De Fruithof Heteren

U kunt zich aanmelden via:
https://goo.gl/forms/ifwNbomMg4Iq4Gld2
Aanmelding fokkersklasse en nakomelingenklasse is open!
https://goo.gl/forms/ZpCNOaLRrek5nqP72
Aanmelding voor de BBQ na afloop is open!
https://goo.gl/forms/CXrXdouQk3Nz3AKf

Worlddogshow.

Van 9 tot en met 12 augustus 2018 organiseert de Nederlandse Kennel Club ‘Raad van Beheer op Kynologisch Gebied in Nederland’ de World Dog Show 2018 onder het motto ‘Show the world your talent’. Locatie: De Rai in Amsterdam.
Donderdag 9 augustus 2018 - Benelux winner show 2018. Eendaagse show voor alle FCI-rassen met CAC/CACIB, de titels Benelux Winner, Benelux Jeugdwinner en Benelux Veteranenwinner en kwalificatie voor Crufts 2019. Het CAC op deze show telt dubbel.
Op zaterdag een CAC Specialty FCI groep 1, 2, 7 en 4. Het CAC op de specialties telt dubbel.
Zaterdag 11 augustus 2018 – World dogshow en rasgroep shows FCI rasgroepen 6, 7, 8 en 10 met CAC/CACIB, de titels Wereldkampioen, Jeugd Wereldkampioen en Veteranen Wereldkampioen en kwalificatie voor Crufts 2019. Het CAC op de World Dog Show telt dubbel. Daarnaast een CAC Specialty FCI groep 1, 2, 7 en 4. Het CAC op de specialties telt dubbel.
Zondag 12 augustus 2018 – World dog show FCI rasgroepen 2, 5, en 9 met CAC/CACIB, de titels Wereldkampioen, Jeugd Wereldkampioen en Veteranen Wereldkampioen en kwalificatie voor Crufts 2019. Het CAC op de World Dog Show telt dubbel.
Op zondag 12 augustus 2018 vindt tevens de verkiezing plaats van Best in Show “World Dog Show 2018”. Kortom vier dagen die volledig in het teken staan van ‘Show the world your talent’.

Website.
Neemt u zo nu en dan eens een kijkje op onze vernieuwde website. We zijn er nog steeds aan bezig, dus het blijft de moeite waard om op deze manier op de hoogte te blijven van het wel- en- wee van Canecorsoclub Nederland. Heeft u tips, aanmerkingen of suggesties dan staan wij daar vanzelfsprekend voor open.

Tot de volgende nieuwsbrief!